انیمیشن از نگاه گلپایگانی


نگاه علیرضا گلپایگانی به انیمیشن ایران و جهان

یاددددددداشت

یااااااادددددااااشت!

ذهنم یاری نمی ده

ذهنم یاری نمیده خب !الآن مدتیه دارم به صفحه مونیتور لب تاپ نگاه میکنم البته از بخت بلندم لب تاپم  هفته پیش پوف شد ! یعنی سوخت و وقتی برای تعمیر به  مثلا نمایندگی سونی دادم گفتن ٧۵٠ هزار تومن هزینه تعمیرشه!! گفتم بابا بگین تعمیر نمیکنم این عددها چیه میزارین جلو آدم ...نخیر  انگار خبری نیست ! چیزی به ذهنم نمیاد..اصلااین اخبار  اقتصادی که همش به آدم میگم نگران نباشید نگران نباشید خدائیش ما را حسابی نگران اندر نگران کرده است . اونقدر دچار  اضطراب قبل از وقوع شدیم که از همین حالا داریم تدارک  می بینیم برای بیکاری و اینجور کارها خب آدم بهتره غافلگیر نشه خوب مردیم ازدس این همه نگرانی...نخیر هیجی نمیاد تو ذهنم ..یعنی هست ها  ولی اصلا حالش نیست  انگارخب بعضی حرفها حال و روز خودش رومیخواد نمیشه هر حرفی را هر وقتی زد  مثلا بگیم باز موقع پرداخت قسطهای صبا  شد و  آخر سال آمد و صحبت ازنبود بودجه و هزارتا از این حرفها..خب این اخبار که حال و روز برای آدم نمیگذاره که مثلا در باره اعتلای انیمیشن وطنی خرف بزنه...

ایمیلم

ایمیلم چند روزی است از کار افتاده .میگن یه کابلب زیر دریای خلیج فارس قطع شده. یا شاید هم کابل برگردون دارن انجام میدن.! به هر حال فعلا که ما ایمیل نداریم و خبرنامه هم یوخ!

شجاعان

شجاعان رفت رو دیوار !

خب به هر حال حال و هوای استودیو رو که هعوض میکنه اما راستیتش خیلی هم موثره و آدم درست و حسابی تو جریان داشتان قرار میگیره .و با فکر و خیال خودش یک فیلم  درست و حسابی میسازه!

خجالت نمیکشیم!

خجالت نمیکشیم وقتی  همه کارهامون رو میگذاریم دقیقه ٩٠!

خجالت نمیکشیم وقتی ١٠٠٠٠٠تا کارداریم باز هم به  یک کار دیگه جواب مثبت میدیم!

خجالت نمیکشیم که تا ساعت ۴ صبح داریم به یک عالمه سایت  بی  ربط سر می زنیم و پاک یادمون میره برای چی به اینترنت وصل شدیم !

خجالت نمیکشیم که با اینکه میدونیم تا جایی که باید بریم حد اقل باید یک ساعتی تو راه باشیم باز دقیقا همون ساعت که قرار داریم تازه راه می یفتیم ! بعد میگیم عجب شلوغه ها !

خجالت نمی کشیم که تا  مجبور نشیم کاری رو انجام نمیدیم !

 

   + سید علیرضا گلپایگانی - ۱٢:٢۳ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱٥ بهمن ۱۳۸۸