انیمیشن از نگاه گلپایگانی


نگاه علیرضا گلپایگانی به انیمیشن ایران و جهان

خبر فنی !

 اين شماره تلفن  را يادداشت کنيد : ۹۰۹۲۳۰۳۲۰۰

يکی از دوستان ميگفت در زمانی که به کارت اينترنت دسترسی نداريد می تونيد با شماره گيری اين شماره به ايينترنت وصل بشيد و صد البته  مجانی نيست و ساعتی ۳۰۰ تومان برايتان  حساب می شود که روی قبض تلفنتان اضافه خواهد شد!

من که امتحان نکردم اگر کسی امتحان کرد به ما هم بگويد .

                             *    *    *

بازار انيميشن

www.bazaranimation.com

روز جهانی انيميشن موقع ورود به سالن دختر خانمی کارتی رو به من داد که روش نوشته شده بود بازار اينترنتی انيميشن.

امروز به اين سايت سری زدم. به جز کتاب مصور و يه  کتاب با بااين مشخصات

 که بصورت  متن انگليسی و روی سی دی ارائه ميشود ابزار ديگری مربوط به انيميشن در آن ديده نشد.

جالب اينجاست که به نقل از فرناز خوشبخت در باره خصوصيات اين کتاب کلی مطلب توی سايت هست. ولی گويا اين دوستان نمی دانند که فرناز خوشبخت کل اين کتاب ارزشمند را ترجمه  نيز کرده است .

 

 

تماس های جعلی برای دسترسی به سيم کارت در ايران

 کارشناسان هشدار می دهند که اخیرا برخی تماس ها با تلفن همراه و تقاضاهای مشکوک باعث برخی مزاحمت ها برای کاربران تلفن همراه شده است.

بر این اساس کارشناسان هشدار می دهند: "در صورتیكه با تلفن همراه شما تماسی برقرار شد و در آن شخص یا اشخاصی ادعا نمودند كه از مهندسین شركت مخابرات یا (شبكه) هستند و قصد چك نمودن خط شما را دارند و از شما تقاضا نمودند كه دكمه 90# یا 09# یا هر عدد دیگر را شماره گیری نمایید،بدون هیچگونه شماره گیری فورا" تماس را قطع كنید."

شركتی جعلی بدین وسیله به سیم كارت شما دسترسی خواهد یافت و از طریق خط شما و با هزینه شما تماسهای تلفنی برقرار خواهد كرد.

لطفاً به منظور متوقف كردن این كار ، پیغام را برای دیگر دوستان نیز ارسال نمایید.

همچنین تمامی كاربران تلفن همراه توجه داشته باشند در صورتیكه با شما تماسی برقرار شد و در نمایشگر گوشی شما این پیغام ظاهر شد، (XALAN) از پاسخ دادن به آن خودداری نمایید و تماس را به سرعت قطع كنید.

در صورت جواب دادن به تماس، گوشی شما ویروسی خواهد شد. این ویروس اطلاعات IMEI و IMSI را از روی گوشی و سیم كارت شما پاك خواهد كرد كه این امر باعث قطع ارتباط شما با شبكه تلفن همراه خواهد شد و شما مجبور خواهید بود گوشی دیگری خریداری نمایید.

این اطلاعات به تایید شركتهای موتورولا (MOTOROLA) و نوكیا (NOKIA) رسیده است. هم اكنون میلیونها گوشی موبایل در سرارسر دنیا از این طریق ویروسی شده اند.

 منبع خبر: ITIran

پایان معصومیت

انیمیشن و GAME روز به روز ارتباط نزدیکتری به یکدیگر پیدا کرده و در بسیاری از بازی های جدید ایجاد کاراکترهای 3D هر چه بیشتر و حرفه ای تر مورد استفاده قرار می گیرد. ایلا سلیمانی یکی از انیماتورهای ایرانی به همراه تعدادی دیگر از دوستان " PuyaArts Software" بازی سه بعدی را به نام "پایان معصومیت" درست کرده اند.

داستان این بازی به زمان شروع جنگ ایران و عراق برمی گردد. برای اطلاعات بیشتر در باره این بازی و دیدن دموی بازی و کاراکترهای آن به سایت این GAME مراجعه کنید.
Iranian Game * Quest of Persia *

منبع: ایران انیمیشن


   + سید علیرضا گلپایگانی - ۸:۱٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٤